شبکه فروشگاهی تی کارما- معرفی تی کارما


تی کارما یکی از زیرمجموعه های تجاری شرکت تدبیر تجارت کارگشای ماهد است که تحت عنوان شرکت سهامی خاص و با شماره ثبت 12072 از سال 1398 فعالیت خود را آغاز نمود . حوزه فعالیت تی کارما تجارت الکترونیک ، بازاریابی ، تبلیغات است . 

تی کارما شبکه امتیازی ، تخفیفی ، اعتباری و اقساطی است که در صدد است با بکارگیری شیوه های نوین بازاریابی و راهکارهای مدرن و متمایز در حوزه خرید ، روشی را رواج دهد که از یک سو برای صاحبان مشاغل و کسب وکارها سودآور باشد ، و از سوی دیگر برای مشتریان و خریداران صرفه ی اقتصادی بالایی داشته باشد . 

شبکه فروشگاهی تی کارما ، راهکاری اثربخش و متمایز در افزایش قدرت خرید ، مدیریت دخل و خرج ، پس انداز و حس رضایت از خرید برای کاربران و مشتریان است. در پلتفرم شبکه تی کارما بستری کارآمد برای استفاده ازبهترین کسب وکارها و محصولات و خدمات با بیشترین امکان دسترسی فراهم گردیده است . شبکه تی کارما ، از طریق وب سایت تی کارما این امکان برای همراهان تی کارما می دهد تا در اسرع وقت و به ساده ترین شکل ممکن بتوانند به کلیه مراکز خرید و خدمات و پیشنهادهای فعال در سایت دسترسی داشته باشند و از امکانات ارائه شده بهره ببرند و همچنین بصورت آنلاین کالاها و محصولات مورد نیاز خود را خریداری نمایند.

بسترسازی شبکه فروشگاهی تی کارما تنها در حوزه مشتریان نبوده و جذب و نگهداری شرکای تجاری نیز با رویکردی مدرن صورت می پذیرد . امکانات ویژه ، بستر ویژه همکاری متقابل با شرکای تجاری و ارائه اطلاعات و خدمات به آنان از مواردی است که که در بخش همکاری با شرکای تجاری مدنظر شبکه تی کارما بوده و به آن توجه ویژه ای شده است.


 

 

 1 - ثبت نام آنلاین و رایگان در تی کارما با کارت بانکی شتابی و عضویت در طرحهای امتیازی و اعتباری و اقساطی و تخفیفی متناسب با نیاز

 

2 - مراجعه حضوری به فروشگاهها و کسب وکارهای طرف قرارداد تی کارما و خرید محصولات و خدمات مورد نیاز

 

3 - ارسال آنلاین صورتحساب ماهیانه ، یا تراکنش خرید یا فاکتور خرید به تی کارما